Colaborator vanzari

ITAL-KOL S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea si vanzarea produselor in zona atribuita
- Urmarirea si realizarea unui volum de vanzari lunar
- Cresterea gradului de reprezentare in zona prin gasirea in permanenta de clienti noi

CERINTE

- De preferinta experienta in domeniul vanzarii materialelor de constructii
- Obligatoriu, detinerea sau intentia de a avea PFA/PFI sau SRL (doar CV-urile candidatilor care detin sau doresc sa fie PFA/PFI sau SRL se vor lua in considerare)
- Seriozitate in privinta colaborarii
- Dorinta de a avea si dezvolta propria afacere
- Responsabilitatea actului de vanzare (evaluare bonitate client, ridicarea instrumentului de plata aferent vanzarii)
- Urmarirea in permanenta a evolutiei pietei din zona atribuita

BENEFICII OFERITE

- Portofoliu de clienti existenti, pe zona arondata
- Gama completa si inovatoare de produse, imbatabila raport/pret/calitate
- Comisioane in functie de cantitati si complexitatea produsului vandut
- Plata comisionului pe baza de factura lunara la marfa vanduta si incasata
- Training pe cheltuiala firmei (cazare, curs, masa)

DESCRIEREA FIRMEI

Firma producatoare de materiale de constructii