Colaborator textile (tipare/consumuri)

SC VIPER SPIRIT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-executare de tipare si multiplicarea acestora, aspecte gata
-verificarea incadrarilor de la clienti si intocmirea fiselor tehnice aferente comenzilor
-gradarea tiparelor si intocmirea incadrarilor pentru sala de croit, consumuri specifice

CERINTE

Intocmirea consumurilor specifice.
Executare tipare.

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviu.

Societate comerciala in plina ascensiune specializata in productia de echipament tactic (imbracaminte, incaltaminte, harnasamente) precum si in importul si distributia unei game foarte largi si diversificate de produse sportive si de outdoor, fiind unic distribuitor in Romania a unor renumite brand-uri internationale. In ultimii ani compania a avut o evolutie semnificativa extinzandu-si vanzarile produselor proprii la nivel international, iar prin participarea la cele mai importante expozitii de profil din lume: SHOT SHOW (SUA), IWA (Germania), a capatat vizibilitate.