Colaborator servicii financiare

MR Cordial Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job ideal pentru un student in curs la finante-banci sau contabilitate sau persoane care au experienta in domeniul financiar-contabil si nu au un loc de munca la acest moment.
Presupune:
- verificare cereri de rambursare fonduri europene;
- asistenta in intocmire previziuni financiare (bilant, cont de profit si pierderi, flux de numerar);
- asistenta in analiza financiara companii;
- participare activa la dezvoltarea primei platforme online de previziuni financiare.

CERINTE

- cunostiinte teoretice solide de contabilitate si analiza financiara;
- experienta in contabilitate si analiza financiara reprezinta un avantaj dar nu este obligatorie;
- cunostinte minime de marketing, HTML, promovare online reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- lucru exclusiv de acasa, fara program fix;
- scrisoare de recomandare;
- venitul este variabil in functie de numarul de cereri spre verificare primite de la organismul intermediar al fondurilor europene si alte lucrari disponibile.

Companie cu activitate in domeniul contabil si analiza financiara