Colaborator Refan

Colaborator Refan parfumuri

Job expirat

RESPONSABILITATI

Doriti ca in numai 3 luni sa aveti Bonusuri de peste 200 de euro? Cu Refan parfumurile, o Gama de 101 esnte de parfumuri dintre cele mai cunoscute marci din lume la preturi foarte mici.Va ve-ti convinge de calitatea persistenta parfumurilor, si de aici Sansa de a c????tiga bani.Preturi Mici Datorita lipsei intermediarilor Si a renuntarii la ambalajele "impopotonate". Se pot inscrie in reteaua Refan si persoane juridice, firme, PFA, pfi.Castiguri din vanzari de peste 65% din pretul achizitie.Doar de 0 , 25 lei / ml!

CERINTE

responsabilitate,dorinta de castig,rabdare

BENEFICII OFERITE

Obtineti castiguri din:
-vanzari directe :cumparati parfumuri la 0,25 lei/ml si le revindeti la pretul dorit de d-voastra.Pret recomandat de vanzare: 0,6 lei/ml.
-castiguri din inscrieri de noi reprezentanti
Structura bonusurilor Refan pentru membrii retelei Credit Mad

Comisionul de agent pentru nivelul I este de 9% din valoarea facturilor (comandate de nivelul I).

Comisionul de agent pentru nivelul II este de 6% din valoarea facturilor (comandate de nivelul II).

Comisionul de agent pentru nivelul III este de 3% din valoarea facturilor (comandate de nivelul III).

Bonusul se calculeaza lunar pe 25 ale luni pentru luna precedenta pentru toate facturile INCASATE.

1. Achizitionezi parfum Refan en-detail la pret de vrac (250 ml - 62.5 Ron).

2. Orice factura recomandata de dumneavoastra este bonusata conform grilei de mai sus cu procentul corespunzator nivelului.

3. Extrabonusul: - se acorda la vanzarea generata de consumul propriu si vanzarile pe nivelul I parfumurilor Refan

1. Total cantitate 1000 l - 5000 RON
2. 2000 l - 10.000 RON
3. ¿¿¿.
4. 10.000 l - 50.000 RON
5. Cantitatile nu sunt cumulabile.
6. 4. Bonus Manager: - incepand cu 1 ian 2010 NOU!!!
7. Conditie: Bonus:
8. 51-100 clienti activi niv I M4 2% din vanz niv IV
9. 101-200 clienti activi niv I M5 2% din vanz niv IV si V
10. 201-300 clienti activi niv I M6 2% din vanz niv IV , V si VI
11. 301-500 clienti activi niv I M7 2% din vanz niv IV, V,VI si VII
12. >500 clienti activi niv I M8 2% din vanz niv IV,V,VI,VII si VII I

Pozitiile de M4, M5 si M6 odata dobandite sunt valabile tot anul (validare retea in Dec).
Pozitiile de M7 si M8 odata dobandite sunt validate din 6 in 6 luni (validare retea in Iunie si Dec).
Bonusul se acorda pe treptele de cariera mentionate din luna in care se atinge conditia si pana la revalidare pozitie.

Performan¿¿a este ¿¿ntotdeauna rentabil¿¿ la noi !

Inscrieri in toata tara.Doriti ca in numai 3 luni sa aveti Bonusuri de peste 200 de euro? Cu Refan parfumurile, o Gama de 101 esnte de parfumuri dintre cele mai cunoscute marci din lume la preturi foarte mici.Va ve-ti convinge de calitatea persistenta parfumurilor, si de aici Sansa de a c????tiga bani.Preturi Mici Datorita lipsei intermediarilor Si a renuntarii la ambalajele "impopotonate". Se pot inscrie in reteaua Refan si persoane juridice, firme, PFA, pfi.Castiguri din vanzari de peste 65% din pretul achizitie.Doar de 0 , 25 lei / ml!