Colaborator realizare lucrari licenta la cerere de la domiciliu

ConsultantaLicenta

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam colaboratori pe varii domenii pentru realizarea lucrari licenta la comanda. Plata se va face in funtie de numarul de comenzi pentru domeniul respectiv. Pretul estimativ pentru o lucrare variaza intre 70 si 120 euro/ lucrare. Se pot realiza pana la 12 lucrari pe domeniu/ 30 zile. Pentru alegerea viitorului colaborator, acesta trebuie sa faca dovada experientei si profesionalismului sau prin trimiterea unui numar de 3 lucrari de licenta, master sau doctorat complete realizate de el/ea pe adresa consultantalicenta@yahoo.com. In cadrul acestora se va verifica originalitatea, respectarea strucurii, capacitatea de condensare a informatiilor si complexitatea studiului de caz. Este un job care nu solicita deplasare, se poate intreprinde de acasa, in timpul liber, conexiunea la internet fiind imperativa

CERINTE

Trimiterea a 3 lucrari de licenta originale (creatie proprie sau contributie personala) la adresa consultantalicenta@yahoo.com , internet

BENEFICII OFERITE

In functie de numarul de lucrari realizat, cu posibilitate de intocmire carte de munca pe perioada nedeterminata.

Companie specializata in redactarea de lucrari de licenta, master sau doctorat la cerere. Avand in vedere ca suntem o societate tanara, in plina ascensiune si dornica de dezvoltare, avand in componenta persoane caracterizate prin competenta, cu mentalitati noi si aspiratii inalte, principala noastra strategie este adoptarea si implementarea strategiei orientarii catre client, astfel incat dumneavoastra sa beneficiati de cele mai bune servicii. Noi raspundem nevoii dumneavoastra de lucrari licenta si de diploma la comanda!