Colaborator proiect online - voluntariat

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

NeoPress cauta redactori, cu sau fara experineta in domeniu, care sa se implice intr-un proiect online format din peste 15 siteuri.

CERINTE

Cine poate face parte din echipa? Oricine!

Fie ca doresti sa iti construiesti un CV atractiv, fie ca esti somer/a si vrei sa ramai conectat in domeniu, fie ca doresti sa iti pui in practica un hobby, noi te asteptam in echipa!
Implicandu-te in activitati de voluntariat ai sansa de a acumula noi experiente, de a iti forma noi abilitati, poti crea contacte care sa te conduca la un post asa cum ti-l doresti.

BENEFICII OFERITE

Se lucreaza de acasa, insa oferim suport si training la sediu.
Se pot primi instructiuni doar prin e-mail si telefon.
Cautam persoane din toata tara.
Dupa o perioada de voluntariat (2-3 luni), persoanele cu cele mai bune rezultate vor deveni colaboratori permanenti si vor fi remunerati, plata reprezentand un procent din incasarile proiectului.