Colaborator Part - Time

CREDIT TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoveaza oferta de creditare aflata in portofoliul CREDIT TEAM, completeaza fise de client pe care le preda responsabilului de retea.

Acest job este un job part-time, nu necesita prezenta obligatorie la sediul CREDIT TEAM si poate fi facut de catre orice angajat al altei companii/institutii in vederea castigarii de venituri suplimentare.

CERINTE

seriozitate, persoana comunicativa

BENEFICII OFERITE

- castiguri motivante,
- posibilitatea de a avea propria structura de vanzari si a castiga comisioane din retea,
- posibilitatea de a lucra full time pentru CREDIT TEAM

Credit Team este o companie de consultanta ce ofera solutii rapide de finantare, atat persoanelor fizice cat si persoanelor juridice. Suntem in plin proces de extindere si ne-am facut remarcati prin prestarea unor servicii de calitate orientate catre necesitatile clientilor. Ne diferentiaza promptitudinea si profesionalismul cu care venim in intampinarea nevoilor, din ce in ce mai diversificate in domeniul bancar. Succesul este partenerul nostru fidel. Asteptam sa te alaturi noua!