Colaborator in reforma locuintelor si a sanatatii

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Incepand cu data de 1 iulie si pana in 31 septembrie 2009 se va desfasoara REFORMA ASIGURARII LOCUINTELOR. Aproximativ 8 250 000 de locuinte vor fi asigurate in mod obligatoriu conform Ordinului 260/2008 promulgat de presedintele tarii. Mai mult, cei care nu isi asigura casa sunt sanctionati cu amenda.

Prin urmare, profitati de sansa si veniti in echipa noastra!

Colaboratarii au posibilitatea :
- sa ofere clientilor posibilitatea asigurarii locuintei la una din urmatoarele firme de asigurare: Allianz, Generali, Asirom etc.
- sa castige cat de mult doresc, in functie de munca depusa

CERINTE

- studii medii
- experienta in reforma pensiilor private obligatorii constitue un avantaj,
- capacitate de comunicare si de relationare
- spirit de echipa
- dorinta de afirmare,
- hotarare
- ordonat(a),
- flexibil(a).

BENEFICII OFERITE

- cele mai mari comisioane de pe piata;
- bonusuri;
- calatorii in strainatate (Antalya, Sri Lanka, Canada etc.) pe baza rezultatelor obtinute;
- traininguri in tara si strainatate;
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere internationale,
- posibilitatea de a participa nu numai la reforma locuintelor, dar si la reforma sanatatii.