colaborator fm

Echipa FM Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gasirea potentialilor clienti
- promovare si vanzare produse FM in cercul de cunostinte, rude, prieteni etc.
- inscrierea de noi colaboratori in tara si in strainatate.
- vanzare produse FM
- livrarea produselor la clienti
- incasare contravaloare
-experienta in alte sisteme de vanzare directa sau MLM (Avon, Oriflame, Amway, etc.) constitue avantaj pentru dezvoltarea afacerii personale,dar nu este obligatorie.

CERINTE

Cautam persoane serioase, dinamice, inteligente, care isi doresc obtinerea unui venit , sau demararea propriei afaceri intr-un mod usor si placut. Puteti fi elevi, studenti sau salariati, colaborarea cu FM Group va va aduce doar avantaje, fara sa va ceara mult timp sau efort.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

-40% din valoarea comenzilor;
-program flexibil
-fiecare munceste atat cat isi doreste si castiga cat munceste
-livrare la domiciliu;
-puteti plasa comenzile online;
-produse promotionale in fiecare luna;
-participarea la concursuri si competitii;
-sansa de a promova rapid la conducerea unei echipe;
-aveti permanent sprijinul unui coordonator de vanzari;
-bonus intre 3 si 21 % si mai mult in functie de punctele cumulate intr-o luna impreuna cu colaboratorii inscrisi de tine
- posibilitatea unei afaceri nationale si internationale prin faptul ca un colaborator poate inscrie alti colaboratori in toata tara si in tarile in care firma e prezenta printre care amintim: Polonia, Italia, Spania, Australia, Anglia, Germania, Austria, SUA, etc.;
- se beneficiaza de suport informativ si prezentari din partea liniei de sponsorizare.
- compania nu impune target lunar, nu impune un anumit volum pe vanzarea lunara, nu cere o anumita valoare pe comanda produselor, lucrati cat si cand doriti; puteti intrerupe colaborarea cu noi oricand, in cazul in care sunteti nemultumit/a de castig, aveti posibilitatea de a practica jobul in paralel cu un serviciu. Fiind extinsa la nivel international, compania va ofera posibilitatea de a lucra din aproape orice loc, in Europa, sau de a va creea propriul grup de distribuitori din aceste locuri. Profitul vine la dumneavoastra sub forma unui comision
- atmosfera placuta de lucru intr-o echipa tanara, dinamica , in plina expansiune pe piata de
profil din Romania www.fmgroupworld.ro

Este firma cu cea mai dinamica dezvoltare din Europa in domeniul vanzarilor directe in sistemul Multi Level Marketing.

FM iti pune la dispozitie o gama larga de produse de cosmetica-parfumerie, curatenia casei, la pret de producator, totodata si resursele necesare pentru a putea incepe propria afacere, globala, de mare perspectiva tip MLM.