Colaborator-Consilier pentru un nou stil de viata

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

amabilitate in relatiile cu publicul;
sociabilitatea si dexteritatea purtarii unui dialog constructiv;
crearea propriei echipe cu care distribuitorul va lucra;
seriozitate si dorinta de a crea o retea solida in distributia produselor;
cinste si onestitate

BENEFICII OFERITE

comisioane din vanzarea produselor;
participarea la raliurile anuale unde se pot castiga bonusuri pentru plata in leasing a unei masini sau rata pentru o casa ;
diverse calatorii in strainatate ;
plata va fi in conformitate cu eforturile depuse

Companie americana lider mondial de 30 ani,in productia si distribuirea bauturilor pe baza de Aloe Vera, produselor apicole(melifere), ingrijire personala, suplimentelor nutritive 100% naturale si a produselor profesionale cosmetice Sonya.
-marketing si management
-consilier pentru un nou stil de viata
-consilierul nu duce munca de a convinge ci de a arata directia