Colaborator BANCAR (Consultant financiar sau Team Manager)

HVB Banca pentru Locuinte

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
Va oferim oportunitatea de a demara o cariera in conditii foarte avantajoase:
Produs financiar modern
Piata neacoperitA - sub 0,3% din populatie beneficiaza de acest produs
Necesar mare de imbunatatire a conditiilor de locuit
Posibilitatea de a deveni independent financiar in cadrul Serviciului Consiliere Financiara al HVB Banca pentru Locuinte S.A.
Suportul nostru
HVB Banca pentru Locuintee S.A. va sustine efortul si munca prin:
sansa de a intermedia un produs in conditii de comision deosebit de avantajoase
Training calificat gratuit
Campanii de marketing si popularizare a bancii si a produsului
Asistenta permanenta in cariera dumneavoastraa
Sistem impus de peste 80 de ani in Germania si Austria Introdus si popularizat la inceputul anilor '90 in Cehia, Ungaria, Slovacia, Croatia.
In Germania exista peste 35 milioane de contracte de economisire-creditare
In Austria este utilizat de peste jumatate din populatie
In Cehia peste 6 milioane de contracte, la o populatie de cca. 10 milioane de locuitori, in medie 2 contracte / familie

CERINTE

Ambitia de a acumula experienta si de a promova;
-Flexibilitate, dinamism si dispozitie la munca;
-Spirit de echipa
-Deschidere catre nou si catre oameni;
Abilitatea de a invata si aplica metode de intermediere a unui produs financiar - banca

HVB Banca pentru Locuinte S.A. este membrii a HVB Group - cel mai mare concern financiar din Europa Centrală şi de Est.
prezent în 18 ţări
peste 4 milioane de clienţi
peste 1.000 de sucursale
cca. 16.500 de angajaţi

HVB Banca pentru Locuinţe S.A. este o instituţie de credit specializată în activitatea de economisire-creditare pentru domeniul locativ. Banca funcţionează în baza legislaţiei bancare şi a legii nr. 541/2002