Colaborator Avon

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

AVON, compania de produse cosmetice, lider de piata in Romania va propune o oferta de colaborare simpla si avantajoasa.
Alaturate celor 5 milioane de persoane din intreaga lume care au decis sa isi mareasca castigurile devenind reprezentanti Avon.

Colaboratorii Avon beneficiaza de:

- o gama larga de produse si oferte care se actualizeaza o data la 3 saptamani, cu fiecare brosura Avon care se primeste Gratuit in colet;
- reducere (discount) pentru produsele comandate intre 15% -30%
- livrarea se face la adresa pe care colaboratorul o doreste, taxa de transport fiind de 7,5 lei indiferent de valoarea comenzii;
- termenul de livrare este de 48 h de la plasarea comenzii;
- premii lunare in functie de vanzari;
- comenzile se plaseaza on-line direct de pe siteul Avon din contul colaboratorului;
- termenul de plata a facturilor este de 14 zile;
- nu trebuie sa investiti bani in promovarea produselor, deoarece compania face acest lucru pentru dumneavoastra prin mass-media in fiecare campanie.

Oferta se adreseaza atat companiilor care doresc sa comercializeze produse Avon cat si Persoanelor Fizice pentru consumul propriu.

Pentru a primi informatiile necesare inscrierii trimiteti un mail cu datele Dumneavostra pe adresa de e-mail castiga_cu_avon@yahoo.com