Colaborator

SMART AVO SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Comercializare de suplimente nutritive, produse alimentare, produse cosmetice, detergenti si produse durabile.
Se ofera un sortiment variat de produse ecologice, unice pe piata din Romania.
Livrare gratuita. Instruire gratuita.

CERINTE

- peste 18 ani;
- acces internet;
- dorinta de a avea un venit suplimentar;
- dezvoltarea si instruirea echipei;
- nu se impune target lunar;
- urmarirea vanzarilor echipei,
- contactarea potentialilor parteneri si stabilirea de intalniri cu acestia.

Cautam persoane serioase, ambitioase, dornice de invatare.

BENEFICII OFERITE

- procent de castig din vanzari personale: 25 - 30%,;
- castiguri de pana la 21% din vanzarile lunare ale retelei create, in functie de performanta acestuia
- procent din vanzari pe multiple nivele de cariera din structura proprie.
- crearea propriei afaceri intr-o firma noua si in plina dezvoltare pe piata din Romania.

- pachet de remuneratie competitiv corelat cu performantele personale
- mediu de lucru profesional
- bonus pentru indeplinirea targetului sau rezultate deosebite
- training si suport continuu
- sanse reale de promovare

DESCRIEREA FIRMEI

Cercetare de piata si marketing