Colaborator Training

Top Training System

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Crearea unei echipe de profesionisti care sa fie versatila si antrenata in cunoasterea si utilizarea produselor de pe piata financiara si a asigurarilor, echipa care va beneficia din plin de aceste cunostinte oferind si altora oportunitatea de a castiga impreuna.
- Procesul de invatare va fi unul gradat si eficient. Cei care au deja experienta in acest domeniu vor beneficia de avantaje evidente, ce vor rezulta din punerea in practica a experientei.
- Vom oferi pregatire specializata pentru a crea un nucleu de leadership celor care vor avea realizari concrete, in practica de exceptie.
- verifica datele inregistrate deja in baza de date si le grupeaza pe diferite criterii

CERINTE

- cunostinte privind cercetarea de piata
- cunostinte bune de limba engleza
- cunostinte foarte bune de operare PC (in special Excel si PowerPoint)
- capacitate de exprimare in scris fluenta, coerenta
- spirit de echipa
- ordonat,
- flexibil.
- spirit de initiativa

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- sanse reale de promovare
- training permanent

TOP Training System este o societate care are ca si domeniu de activitate principal livrarea de seminarii si traininguri in domeniul dezvoltarii personale si profesionale. Din temele seminariilor amintim: educatie financiara, time management, vanzari, comunicare, abilitati de prezentator, leadership, lucru in echipa, network marketing.