Colaborator

METROPOLITAN SELECTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferim produse de calitate la preturi mai mici decat companiile competitoare. Astfel puteti obtine vanzari mai mari, deoarece aproape oricine isi poate permite sa cumpere produsele noastre. De asemenea clientii tind sa devina fideli si sa revina sa cumpere aceste produse de la dumneavoastra, insemnand mai multe vanzari si mai mult profit pentru dumneavoastra.

CERINTE

Compania noastra comercializeaza produse de parfumerie, cosmetice si bijuterii prin sistemul de vanzari directe. Devenind reprezentant Metropolitan puteti castiga un comision echivalent cu 25-30% din vanzarile dumneavoastra. De asemenea, prin recrutarea altor persoane ce doresc sa vanda produsele noastre, primiti bonus pentru fiecare nivel al retelei create de dumneavoastra. Castigati mai mult, cu un program flexibil!

BENEFICII OFERITE

Metropolitan e o firma noua pe piata romaneasca si asigura cea mai
buna forma de recompensare pentru colaboratorii sai.

METROPOLITAN comercializeaza produse cosmetice, de machiaj si vopsele
de par si ofera cel mai bun procent de recompensare de pe piata
romaneasca:

Pentru reprezentanti:
-25% pentru vopsele de par si parfumuri
-30% pentru cosmetice, machiaj si bijuterii
-livrare gratuita in toata tara, in orice zi.

Pentru coordonatori:
-35% pentru vopsele si parfumuri, pentru comenzile personale
-40% pentru cosmetice, machiaj si bijuterii, pentru comenzile personale
-10% bonus din vanzarile reprezentantilor de pe prima linie
-5% bonus din vanzarile reprezentantilor de pe a 2-a linie
-2,5% bonus din vanzarile reprezentatilor de pe a 3-a linie.. etc
-livrare si spirijin gratuit!

-cea mai usoara si simpla inscriere
-fara contracte, copii de pe buletin si alte conditii de vanzare
-doar CNP-ul pentru a putea intra in posesia pachetului (se livreaza
prin Posta Romana).

DESCRIEREA FIRMEI

CAEN 5145