colaborator

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contactarea si consilierea clientilor, precum si oferirea de solutii personalizate;
- crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- mentinerea relatiei cu clientii actuali.

CERINTE

- seriozitate si responsabilitate;
- abilitati de lider;
- putere de convingere,devotament si receptivitate;
- capacitatea de a lucra pe baza de obiective;
- abilitati de comunicare;
- dorinta de a invata lucruri noi;
- dorinta de schimbare in viata personala;
- 2-3 ore pe zi;

Deci, de ce este nevoie sa incepem?

Doar buna vointa, dorinta de a schimba ceva in viata dumneavoastra, decizia de a lucra. Oricine poate, indiferent de educatie sau pozitie sociala. Acest tip de activitate se poate face oriunde, oricand. Nu aveti sefi, luati singuri deciziile cu cine, cand si cat sa lucrati, si cat de mult sa castigati.

BENEFICII OFERITE

- comisioane in functie de realizari;
- posibilitati de castiguri nelimitate ;
- posibilitatea realizarii unei cariere de succes;
- independenta financiara;
- castig financiar considerabil,nelimitat;
- castiguri atat individuale cat si de pe urma echipei.