Colaborare.tip Avon si Oriflame

Coral Club International,Apa Vie+Curatatori radicali liberi

Job expirat

RESPONSABILITATI

Produse naturiste si Cosmetice de mare cautare,100% naturale (din lumea intreaga), asteapta sa fie distribuite de persoane dinamice, motivate de castigul direct (comision mare, 30%), dar si de cadouri si castiguri din retea. Firma canadiana Coral Club & RBC, sistem superavantajos! Formati-va propria echipa si veti castiga nelimitat

CERINTE

Seriozitate

BENEFICII OFERITE

1.produse de baza exclusive;
2.acumularea sistemului de reducere;
3.premiul pentru abonament ¿ 10 USD;
4.cadou 5+1;
5. volum de cumparare echilibrat;
6.lipsa achizitionarilor en- gros;
7. tehnologia de lucru ¿ caseta -vanzator;
8. este posibila intoarcerea sau substituirea produsului în termen de 1 luna;
9. marketing flexibil si echilibrat;
10. conditii privilegiate pentru liderii din altor companii;
11. premiul din cosul directorial (5-12%);
12. sustinerea liderilor din grupa de mijloc (250 USD, 300 USD);
13. principiul compresiei nivelurilor, nu se pierde rangul

Centrul de Sanatate Coral Club aduce pe piata din Romania Apa vie.Curatatori de radicali liberi.Calciu Coralier.produse pe baza de nanotehnologiei pt profilaxia multor afectiuni si boli ale sistemelor cardiovascular,respirator si digestiv.Curatire a organismului si tubului digestiv.Prevenirea multor boli:gastrita,colita,ulcer gastric,pneumonie,bronsita,astm bronsic.Testarea singelui cu aparate ultramoderne