Colaborare/ part-time/ practica consultanta in asigurari

Grawe Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul se adreseaza in special studentilor, dar si celor care isi doresc un al doilea job, in regim part-time.
Se accepta si studenti in perioada de practica, urmand sa fie evaluati si eventual angajati, in functie de rezultate.

Disponibilitatea la program se discuta la interviu.

CERINTE

- consultanta la cele mai inalte standarde
- dezvoltarea unui portofoliu de clienti proprii
- aptitudini de vanzari, experienta in acest domeniu constituie un avantaj
- disponibilitate la instruire continua, training gratuit oferit de catre companie
- implicare
- se cere foarte bun control emotional
- responsabilitate asumata, indeplinirea targetului lunar
- excelente abilitati de comunicare
- putere de influenta si convingere

BENEFICII OFERITE

Se ofera contract de colaborare pe perioada nedeterminata ( contract de mandat ).
Salarizarea se face pe baza de comisioane si bonusuri, in functie de realizari, premii si concursuri motivante.
Sistemul de comisionare depaseste cu mult un salariu mediu pt un program de birou de 8-10 ore, in conditiile in care oferim un program flexibil si posibilitatea de a castiga nelimitat.

Oferim posibilitate rapida de promovare, bazata strict pe rezultatele proprii!

INAINTE DE A APLICA, VA RUGAM ASIGURATI-VA CA ATI CITIT CU MARE ATENTIE ANUNTUL!

Grawe Romania si-a inceput activitatea in octombrie 2000, vizand exclusiv exclusiv domeniul asigurarilor de viata. In prezent Grawe opereaza atat pe piata asigurarilor de viata cat si de sanatate, accident, locuinte si bunuri, furnizand noi si noi solutii clientilor sai actuali si viitori.