Colaborare part time Cercetare de Piata

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam colaborare cu tineri in primii ani de studiu, care isi doresc sa faca cercetare de piata, prin interviuri si research pe internet, au idei si vor sa le puna in aplicare.

Oferim posibilitatea de a isi forma experienta in domeniul in care studiaza, de a aplica in concret teoria acumulata, de a dezvolta capacitati de lucru la nivel de companie care lucreaza exclusiv pentru clienti internationali si, bineinteles, de a isi rotunji veniturile.

Este vorba de proiecte de cercetare de piata - desfasurate la nivel national, in mai toate domeniile de activitate.
Studentii din afara Bucurestiului sunt bineveniti.

CERINTE

Pentru proiectele noastre de cercetare de piata avem nevoie de:
- 15 ore de munca/saptamana
- o buna intelegere a mecanismelor pietei si a economiei sunt binevenite
- cunoasterea foarte buna a limbii engleze. Limba germana constituie avantaj.
- stapanirea programelor PC ( Excel, Word si Power Point, navigare pe Internet)
- inteligenta si dorinta de munca

BENEFICII OFERITE

Eventual putem oferi cazare in Bucuresti.
Remuneratia este in functie de capacitate si performanta.