Colaborare Marketing/ Management

Distribuitor Herbalife

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Persoanele care vor trece de interviu, vor avea parte de instruire gratuita.

Responsabilitatile celor selectati sunt:
- Promovarea produselor companie;
- Sustinerea vanzarilor, indeplinirea obiectivelor de vanzari;
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei;
- Identificarea de noi clienti - intocmirea bazei de date de clienti;
- Stabilirea de noi contacte cu potentiali clienti;
- Atragerea de noi colaboratori.

CERINTE

- Cunoasterea produselor si a caracteristicilor specifice brandului - reprezinta un avantaj;
- Studii superioare;
- Cunoasterea internetului- reprezinta un avantaj;
- Limba engleza;
- Excelente abilitati de comunicare, prezentare;
- Aspect profesional - business;
- Putere de convingere;
- Capacitate de a lucra in echipa;
- Atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism, autoorganizare.

BENEFICII OFERITE

- comision din vanzari;
- mediu de lucru profesionist;
- oportunitati de training si dezvoltare profesionala in tara si strainatate;
- oportunitati de promovare pentru cei activi.

Companie Internationala specializata in distributia produselor naturiste si cosmetice.