COLABORARE ELEVI, STUDENTI, SOMERI, PENSIONARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Editura de prestigiu , cu peste 20 de ani de activitate,cauta colaboratori in Bucuresti, pentru vanzarea de carte la standuri saptamanale mobile – din parcuri, scoli, gradinite si alte institutii

- Persoanele selectionate vor fi instruite cum sa instaleze standul, cum sa prezinte cartea clientilor si cum sa opereze POS si casa de marcat

CERINTE

Orice persoana care are cel putin 17 ani impliniti, care doreste un venit in plus: elevi , studenti, pensionari, someri care au activat in domeniile vanzari, educatie si cultura, cu studii medii sau superioare

Buna capacitate de comunicare , constiinciozitate, corectitudine, disciplina, fara cazier judiciar

BENEFICII OFERITE

- Colaborarea se va desfasura la inceput pe baza unui contract de zilier
- Numai candidaţii selectati vor fi contactati si li se vor oferi detalii in legatura cu acest proiect.

Oferim colaborare pe termen lung in cazul persoanelor
cu rezultate remarcabile.