COLABORARE corporatie americana

S.C.Radakmarkething S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

dezvoltarea propriei afaceri, comunismul a invatat romanul sa stea la firimituriile oferite de stat sau de un patron cu dosar la DNA, tocmai de aceea va invitam sa faceti parte din afacerea noastra perfect legala (vezi monitorul oficial). ideea este ca nu mai trebuie sa ne cautam serviciile aceleea mult visate de 2000 de euro pe care o sa le aiba dupa integrare doar cei mai buni (1%din cei cu facultata), pentru ca OANENII VOR SALARII MARI DAR NU SE GANDESC CINE O SA LE PLATEASCA SI TOCMAI DE ACEEA AVEM NEVOIE DE PATRONII PUTERNICI, guvernul spune mereu ca incurajeaza mici intreprinzatoricare care o sa se inmulteasca dupa integrare pai asta facem la AMWAY incurajam intreprinzatorii adica oamenii care vor cu adevarat sa munceasca de aceea trebuie sa ne exploatam oportunitatile de castig. VA INVITAM CU MULTA STIMA SI CONSIDERATIE SA ONORATI INVITATIA NOASTRA

CERINTE

abilitati de comunicare, consecventa, seriozitate, talentul de a vinde, nu avem nevoie de lenesi

DESCRIEREA FIRMEI

markething