COLABORARE CONSULTANTA FINANCIARA IN ASIGURARI

Grawe Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aveti posibilitatea de a invata sa oferiti consultanta financiara de specialitate in asigurari, dar si de a pune in practica acest gen de cunostinte, daca le aveti deja.

Poate fi constituit atat ca un job full-time, dar si ca un al doilea job in regim part-time.
Programul vi-l puteti adapta in functie de posibilitatile dumneavoastra, minim 4h/zi.
Trebuie sa manifestati o mare dorinta de a invata lucruri noi, oferim programe de instruire continua si training-uri in functie de evolutia dumneavoastra.
Compania va da posibilitatea sa avansati rapid, insa acest lucru numai in urma rezultatelor dovedite.

CERINTE

Indeplinirea target-ului lunar.
Disponibilitate de a invata - participare la training-urile oferite de companie
Cautam persoane serioase, care sa desfasoare cu placere aceasta activitate.

BENEFICII OFERITE

Cel mai important in acest job este ca veti castiga exact atat cat veti dori si in functie de activitatea pe care o desfasurati. ( De exemplu, la indeplinirea target-ului MINIM lunar, venitul este de 300-350 euro )
Pe parcursul colaborarii vi se ofera contract de mandat pe perioada nedeterminata.
Salariul este constituit din comisioane ( 50-75% ) si bonusuri lunare, trimestriale si anuale.

Inainte de a aplica, asigurati-va ca ati citit cu atentie atat cerintele cat si oferta!

Grawe Romania si-a inceput activitatea in octombrie 2000, vizand exclusiv exclusiv domeniul asigurarilor de viata. In prezent Grawe opereaza atat pe piata asigurarilor de viata cat si de sanatate, accident, locuinte si bunuri, furnizand noi si noi solutii clientilor sai actuali si viitori.