Colaborare

Comisariatul pentru Societatea Civila

Job expirat

RESPONSABILITATI

Comisariatul pentru Societatea Civila cauta persoane vorbitoare de diverse limbi straine care isi doresc sa colaboreze cu institutia noastra in relatia cu Ambasadele cat si pe traduceri.

CERINTE

De preferat, absolventi de Litere(dar nu obligatoriu)
Persone interesate in a colabora cu o Institutie de nivel european
Implicare in proiecte coordonate de Parlamentul European

BENEFICII OFERITE

-promovare personala
-calitatea de membru al Comisariatului pentru Societatea Civila
-diverse beneficii

Comisariatul pentru Societatea Civila este o structura unica de interes national si international, si apartine societatii civile,apolitice si independente.
Scopul definit al Comisariatului este acela de unificare a societatii civile in vederea apararii dreptului omului, eliminarea abuzurilor si a coruptiei, creand in felul acesta o autoritate a societatii civile romanesti capabila a intreprinde actiuni de interes national si international pentru imbunatatirea imaginii Romaniei.