COFFE SHOP BARTENDER

H.C.S - Human Capital Solutions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea si dezvoltarea unor relatii pozitive cu clietii
- Cunoasterea portofoliului de produse si servicii
- Prepararea bauturilor pe baza de cafea
- Evidenta incasarilor
- Pastrarea si intretinerea in conditii bune a magazinului

CERINTE

- Persoana deschisa, sociabila cu un aspect fizic ingrijt
- Foarte bune abilitati de comunicare
- Orientare spre client
- Limba engleza -reprezinta un avantaj
- Abilitatea de a gestiona eficient mai multe sarcini simultan
- Dinamic, perseverent si rezistent la stres
- Disponibilitate de a lucra in ture (incluzand sfarsitul de saptamana si zilele de sarbatoare)

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de a lucra intr-un mediu placut
- Oportunitatea de a face parte si de a construi o cariera intr-o companie multinationala cu traditie si renume in peste 36 de tari
- Salariu competitiv pe piata muncii
- Cursuri de specialitate

HCS Human Capital Solutions is a dynamic consulting company that specializes in services tailored to assist companies in attracting, developing and retaining the best of the human capital in Romania. Through search and selection, assessment, training and human resources consultancy, HCS Human Capital Solutions can be a full range reliable partner for your human capital needs.