Coffe Shop BAR TENDER

HCS-HUMAN CAPITAL SOLUTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea si dezvoltarea unor relatii pozitive cu clientii
- Cunoasterea portofoliului de produse si servicii
- Prepararea b¿uturilor pe baz¿ de cafea
- Evidenta încas¿rilor
- P¿strarea si întretinerea în conditii bune a magazinului

CERINTE

- Persoan¿ deschis¿, sociabil¿ cu un aspect fizic îngrijt
- Foarte bune abilitati de comunicare
- Orientare spre client
- Limba englez¿ - reprezint¿ un avantaj
- Abilitatea de a gestiona eficient mai multe sarcini simultan
- Dinamic, perseverent si rezistent la stres
- Disponibilitate de a lucra în ture (incluzând sfarsitul de saptamân¿ si zilele de s¿rb¿toare)

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de a lucra într-un mediu placut
- Oportunitatea de a face parte si de a construi o carier¿ într-o companie multinational¿ cu traditie si renume în peste 36 de t¿ri
- Salariu competitiv pe piata muncii
- Cursuri de specialitate

HCS - Human Capital Solutions, companie de consultant¿ în domeniul resurselor umane, caut¿ pentru clientul s¿u, unul dintre cele mai importante si mai mari lanturi de cafenele din lume: BAR-TENDER / BARISTA