Coffe Shop BAR TENDER

HCS-HUMAN CAPITAL SOLUTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea si dezvoltarea unor relatii pozitive cu clietii
- Cunoasterea portofoliului de produse si servicii
- Prepararea bauturilor pe baza de cafea
- Evidenta incasarilor
- Pastrarea si intretinerea in conditii bune a magazinului

CERINTE

Persoane care isi doreasc sa-si dezvolte o cariera intr-o companie multinationala renumita in peste 36 de tari.
- Persoana deschisa, sociabila cu un aspect fizic ingrijt
- Foarte bune abilitati de comunicare
- Orientare spre client
- Limba engleza ¿ reprezinta un avantaj
- Abilitatea de a gestiona eficient mai multe sarcini simultan
- Dinamic, perseverent si rezistent la stres
- Disponibilitate de a lucra in ture (incluzand sfarsitul de saptamana si zilele de sarbatoare)

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de a lucra intr-un mediu placut
- Oportunitatea de a face parte si de a construi o cariera intr-o companie multinationala cu traditie si renume in peste 36 de tari
- Salariu competitiv pe piata muncii
- Compania angajatoare ofera training-uri de specialitate, foarte bune conditii de munca si este interesata sa colaboreze pe termen lung cu toti cei care vor fi angajati.

HCS - Human Capital Solutions, companie de consultanta in domeniul resurselor umane, cauta pentru clientul sau, unul dintre cele mai importante si mai mari lanturi de cafenele din lume: BAR-TENDER / VANZATOR MAGAZIN