Cofetar

Athenee Palace Hilton Bucharest

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prepararea produselor de cofetarie in conformitate cu retetele stabilite si cu normele igienico-sanitare;
- Creaza si executa produse de cofetarie elaborate, conform comenzilor primite;
- Asigura si verifica calitatea produselor;

CERINTE

- Diploma de cofetar;
- Minim 5 ani experienta in domeniu, preferabil intr-un hotel de 5 stele;
- Cunostinte medii de limba engleza;
- Pasiune pentru arta culinara;
- Disponibilitate pentru program flexibil;
- Persoana responsabila;
- Atitudine pozitiva, entuziast(a).

BENEFICII OFERITE

Beneficii

- Programe de training si dezvoltare profesionala
- Asigurare medicala si de viata

- Calatoria iti deschide noi orizonturi- este motto-ul celui mai renumit lant hotelier in industria ospitalitatii, fiind format din peste 2800 hoteluri, recunoscut pe plan mondial pentru calitatea serviciilor oferite clientilor.

- Calatoria iti deschide noi orizonturi- poate fi si motto-ul carierei tale!

Str. Episcopiei nr. 1-3, Sector 1, Bucuresti
Tel. 037 214 6713 / Fax 303 3797
e-mail: hrrecruitment.bucharest@hilton.com
On Behalf of and for the Account of Ana Hotels SA