COFETAR

SC Trabo Factory

Job expirat

RESPONSABILITATI

-prepararea de produse de cofetarie in conformitate cu retetele de preparare precum si cu normele igienico – sanitare
-verificarea calitatii si prospetimii ingredientelor utilizate
asigurarea depozitarii corespunzatoare a produselor si ingredientelor
-indepartarea de la comercializare a produselor neconforme si expirate
-adaptarea produselor realizate la cerintele si nevoile clientilor

CERINTE

-studii medii/Scoala profesionala
-acumulare rapida de cunostinte noi
-calificare si experienta in domeniu constituie un avantaj
-orientare catre cerintele pietei si clientului
-foarte mare atentie la detalii
-pasiune reala si interes pentru arta culinara

BENEFICII OFERITE

-un mediu de lucru placut unde contributia ta este cu adevarat apreciata
-salariu atractiv
-oportunitati de crestere profesionala
-instruiri teoretice si practice la standarde internationale

DESCRIEREA FIRMEI

lant de restaurante 'La placinte'