Cod R7 - casiera

Revis Recruitment Vision Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru un client magazin alimentar, 3 casiere, sector 1, metrou universitate

- studii medii;
- comunicare foarte buna;
- orientare spre client;
- atentie la detalii;
- familiarizare in lucru cu cifrele;
- corectitudine, seriozitate ?i responsabilitate;
- cunostinte de operare PC ?i echipamente de casierie;
- spirit de echipa.

CERINTE

- incasarea contravalorii marfurilor si serviciilor vandute (cash,card,bonuri valorice)
- emiterea documentelor justificative privind vanzarea
- oferirea de informatii referitoare la produse, pret, modalitati de plata
- supravegherea zonei din imediata apropiere a casei de marcat
- realizeaza alte sarcini trasate de seful direct, care corespund pregatirii, experientei si calificarii.

BENEFICII OFERITE

Orar in ture
Salarizare diferentiata pe niveluri de experienta

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii recrutare personal

www.agentie-recrutare.ro