coafura, manichiura-pedichiura, cosmetica-masaj

VANITY SALON

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectuarea tuturor operatiilor solicitate de client în domeniul respectiv
- libertatea de exprimare a creativitatii doar cu acceptul clientului
- promptitudine si calitate în executie
- angajatul trebuie sa stie sa lucreze cu echipamente performante si produse de top, sa fie atent si deschis comunicarii cu clientul astfel incat acesta sa se intoarca intotdeauna cu placere si incredere
- asumarea responsabilitatii in executarea serviciilor

CERINTE

- studii medii
- diploma de absolvire a cursurilor de specialitate în domeniu
- corectitudine si atentie la detalii, perseverenta, dorinta de autodepasire
- spirit de echipa
- persoana dinamica, comunicativa, serioasa, responsabila, muncitoare, careia sa ii placa sa fie la curent cu noutatile in domeniu
- experienta anterioara într-o pozitie similara constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

VANITY SALON rasplateste munca si dorinta de afirmare, angajatul care se dedica muncii lui, oferind posibilitatea renegocierii venitului si prime de recunoastere a muncii in functie de numarul de clienti, vechime si servicii prompte menite a veni in intampinarea clientilor.

VANITY SALON va ofera posibilitatea practicarii meseriei în conditii moderne, conform cu cerintele Uniunii Europene, într-un climat placut alaturi de un colectiv în formare.