COAFEZA / MANICHIURISTA / COSMETICIANA / MASEUZA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam coafeza experimentata, pasionata de activitatea ei, creativa, serioasa, dinamica, prezenta agreabila, sociabila, politicoasa, ordonata, punctuala, profesionista, abilitati de comunicare si de integrare in echipa. Sistemul de salarizare se va discuta la interviu. Pe perioada de proba (o luna) salariul este de 1000 lei.

Cautam manichiurista/pedichiurista, cosmeticiana si maseuza experimentata, pasionata de activitatea ei, creativa, serioasa, dinamica, seriozitate, prezenta agreabila, sociabila, politicoasa, ordonata, profesionista, abilitati de comunicare si de integrare in echipa.

CERINTE

Experienta in aplicare extensii, vopsit, coafat.
Avantaje majore: experienta - manichiura/ pedichiura clasica si unghii false; epilat, tratamente cosmetice, vopsit gene si sprancene, extensii si permanent gene, make-up; masaj, electrostimulare si tratamente corporale.

BENEFICII OFERITE

Se ofera contract de munca, sistemul de salarizare se va discuta la interviu.