Cloud Factory

Star Storage

Job expirat

RESPONSABILITATI

CAT DE TARE ITI DORESTI SA CONDUCI ACEASTA MAsINA??
Acest concurs are ca scop promovarea utilizarii aplicatiilor in Cloud si dezvoltarea comunitatii de IT din Romania.

CERINTE

Cateva idei de start:Educatie -aplicatiile destinate curasantilor,instructorilor;
Sanatate - aplicatiile din domeniul medical esentiale pentru doctori,asistente,farmacii sau pacienti;
Aplicatii de afaceri - apliactii care vor ajuta micii si marii intreprinzatori sa si dezvolte afacerea;
Resurse Umane - aplicatii care ii ajuta pe oamnei sa fie mai bine apreciati,sa-si puna in valoare aptitudinile si cunostiintele;
Financiar - aplicatii care ridica tot mai sus stacheta financiara,prin eliminarea marelui flux de date;
Distractie - aplicatii menite sa ti aduca buna dispozitie si relaxare - jocurile!!

BENEFICII OFERITE

Marele Premiu - un Minni COOPER
PREMIUL 1 - 5000 euro
PREMIUL 2 - 3000 euro

Dezvoltare Aplicatii de Business cu functionalitati de: arhivarea si managementul documentelor, workflow, input management pe platforma EMC Documentum - leader mondial in domeniul EMC (Enterprise Content Management) Compania STAR STORAGE este partener pe partea de dezvoltare solutii software cu companii de top la nivel mondial: EMC (Documentum), IBM (Content Manager, WebSpere), Microsoft, Oracle, Abbyy (OCR).