CLINICAL RESEARCH ASSOCIATE

EXPAND HEALTH ROMANIA - pharmexx group

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Contabilizarea si reconcilierea medicamentatiei de studiu la nivel de ¿ar¿ ¿i de centru;
• Pregatirea documenta¿iei de distrugere a medicamentatiei de studiu;
• Verificarea Trial Master File ¿i organizarea studiilor ¿n conformitate cu sistemul de arhivare aprobat de companie;
• Arhivarea documentatiei pentru studiile inchise deja;

CERINTE

• minim 1 an experienta in domeniul studiilor clinice
• cunostinte avansate de limba engleza
• bune abilitati de lucru in echipa si interrelationare
• responsabilitate, constiinciozitate, spirit organizatoric dezvoltat

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial atractiv
• Mediu de lucru profesionist

Toate aplicatiile vor fi confidentiale. Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu preliminar.

Expand Health – pharmexx group Romania, companie de consultanta in management si marketing farmaceutic, recruteaza Clinical Research Associate pentru o importanta companie producatoare din domeniul farmaceutic.