Clincal Research Associate for Bucharest

CASABLANCA SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsible for initiating, managing and reporting international clinical studies.

CERINTE

Requirements:

- biological and/or clinical science studies;
- basic experience in clinical research;
- experience in clinical monitoring;
- strong organisational, presentation, documentation and interpersonal skills;
- excellent English ;
- willingness to travel;
- advanced computer knowledge.

BENEFICII OFERITE

Salary will be negociated directly with the candidate

Firma SC CASABLANCA SERVICES SRL Timisoara este o firma acreditata MMSSF ( acreditare TM 201/2002 ) care ofera angajatorilor servicii complete de recrutare si plasare forta de munca in tara si strainatate.
Avem o baza de date solida, permanent actualizata cu CV-urile candidatilor. Dispunem de personal specializat in testarea si evaluarea psihologica a candidatilor.

Firma noastra este permanent la dispozitia dvs cu urmatoarele servicii :
¿¿ Recrutare si selectie de personal pentru acoperirea posturilor temporare sau permanente;
¿¿ Consultanta in resurse umane:
- Audit de resurse umane
- Analiza si evaluarea structurii motivationale si a satisfactiei angajatilor
- Servicii de consultanta in domeniul legislatiei muncii
- Anchete de opinie;
¿¿ Solutii complete de training in domeniul management, marketing, comunicare, vanzari, managementul carierei, cursuri acreditate si recunoscute in 15 tari din Europa (EBC*L ¿V European Business Competence License) in domeniul managementului afacerilor, comunicarii, leadership etc.

Calitatea, experienta si profesionalismul serviciilor pe care le oferim in domeniul resurselor umane ne recomanda.