CLIENT SERVICE REPREZENTATIVE

FILDO CONSULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Initierea si intretinerea relatiei cu clientii-angajatori.
Contactarea clientilor si preluarea cererilor de angajare.
Efectuarea selectiei candidatilor din baza de date existenta conform criteriilor impuse de catre angajator.
Contactarea candidatilor si informarea in legatura cu posturile existente.
Participarea activa si creativa la intalnirea-interviu dintre angajator si candidatii selectionati.
Finalizarea contractuala a colaborarii dintre agentie si clienti / angajati.

CERINTE

Studii superioare finalizate, preferabil in domeniul socio-uman (psihologie/sociologie).
Limba engleza conversational.
Responsabilitate si seriozitate.
Foarte bune aptitudini de comunicare si relationare.
Diplomatie si flexibilitate.
Cunostinte / abilitati in ceea ce priveste managementul resurselor umane / managementul vanzarilor.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix+comision.
Mediu tanar si placut.
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere indelungate si de succes.

AGENTIE DE CONSULTANTA RESURSE UMANE, RECRUTARE SI PLASARE PERSONAL