CLIENT SERVICE - BRICO COMMUNICATION

BRICOSTORE ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- pastrarea unei bune relatie intre agentie si clientul agentiei;
- intelegerea dorintelor clientului, stabilind obiective clare pentru departamentele agentiei cu care colaboreaza;
- urmarirea realizarii proiectelor in agentie, prioritizand si asigurand respectarea termenelor limita;
- prezentarea clientului a proiectelor derulate in agentie;
- imbunatatirea relatiei cu clientul, venind cu propuneri si idei in scopul cresterii business-ului;

CERINTE

- studii superioare finalizate;
- experienta pe o pozitie similara minim 3 ani;
- cunostinte operare pc la un nivel mediu (programe de grafica constituie un avantaj);
- cunostinte limba maghiara la un nivel avansat;
- persoana sociabila, creativa, perseverenta.

BENEFICII OFERITE

- pregatire profesionala;
- integrarea intr-o echipa tanara si dinamica;
- salariu atractiv;

Grupul francez BRICOSTORE face parte din compania Bresson, infiintata cu mai bine de 155 de ani in urma si beneficiind de deja celebrul \"savoir-faire\" francez in domeniul comertului si al bricolajului. BRICOSTORE este un lant de magazine de bricolaj care se dezvolta rapid, atat in Romaina, cat si in Europa Centrala. Ne adresam familiilor, amatorilor de decoratiuni interioare, pasionatilor gradinaritului, dar si firmelor profesioniste, punandu-le la dispozitie cele mai competitive preturi de pe piata romaneasca de constructii, amenajari si gradinarit. BRICOSTORE a aparut pe piata romaneasca in anul 2001. In prezent BRICOSTORE a deschis 4 magazine in Bucuresti si 6 in tara, respectiv Brasov, Ploiesti, Constanta, Pitesti, Arad, Braila, Focsani, Suceava, Oradea.

BRICO COMMUNICATION face parte din acelasi companie franceza Bresson. Infiintata in 2005, este agentia de publicitate a BRICOSTORE.