CLIENT SERVICE- AGENTIE DE PUBLICITATE

SKILL TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
- gestionarea portofoliului de clienti si identificarea nevoilor de servicii de publicitate;
- consilierea clientilor pentru servicii si produsele oferite de catre companie;
- colaborarea cu departamentul de vanzari in vederea alcatuirii ofertelor catre client;
- dezvoltarea portofoliului de clienti.

CERINTE

Persoana care o dorim trebuie sa aiba initiativa, sa fie energica si capabila sa munceasca si sa ia decizii in conditii de stres.
Alte cerinte:
- studii superioare;
- experienta pe o pozitie similara intr-o agentie de publicitate;
- experienta in gestionarea de conturi mari;
- persoana foarte comunicativa;
- permis de conducere auto categoria B.

BENEFICII OFERITE

Va oferim:
- mediu de lucru dinamic, profesionist, proprice dezvoltarii profesionale;
- pachet salarial atractiv alcatuit din salariu fix si bonusuri la finalizarea proiectelor.

Agentie de Resurse Umane oferim solutii complete de personal .
Serviciile firmei sunt concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor: recrutare, selectie, head-hunting, evaluare si testare psihologica, administrare de personal, training, leasing de personal, consultanta.

Indentificam si recrutam profesionisti, testam calitatile, evaluam nivelul de experienta, propunem si dezvoltam sisteme de pregatirea profesionala si motivationala, administram personalul companiei CLIENT, analizam ECHIPA si dezvoltam actiuni stimulative la nivel organizational, oferim consultanta in domeniul Resurselor Umane
Stabilim relatiilor de afaceri pe termen lung cu clientii nostrii. Intelegem valorile, scopul si mediul afacerii companiei CLIENT.

Avem experienta pietii locale, echipa si instrumente testate si recunoscute international (reprezentant in Romania al Profiles International USA).