Client Service

MediaPro Interactiv

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea si administrarea continutului foto/video/audio introdus pe www.apropo.ro si www.tare.ro;
- Monitorizarea comentariilor introduse in diferitele sectiuni ale portalului si atunci cand este cazul, editarea acestora in conformitate cu politica portalului;
- Asigurarea suportului pentru utilizatori;
- Colaborarea cu echipa de dezvoltare pentru imbunatatirea continua a serviciilor oferite.

CERINTE

- Editare de poze;
- Office (Outlook, Word, Excel);
- Navigare internet si search;
- Experienta in domeniu este un avantaj.

- Abilitati de comunicare si cultivare a relatiilor interpersonale;
- Capacitate de observare si distributivitate;
- Creativitate si spontaneitate;
- Capacitatea de a lua decizii si de a lucra sub presiunea timpului;
- Capacitatea de a invata si de a asimila rapid;
- Flexibilitate si mobilitate;
- Adaptabilitate la schimbari;
- Orientare catre rezultate.

BENEFICII OFERITE

- Sansa de a lucra intr-o companie dinamica din industria de internet din Romania;
- Oportunitati de dezvoltare si promovare.

MediaPRO Interactiv este divizia de internet a grupului MediaPRO. Compania actioneaza in zona dezvoltarii online optimizand site-urile din portofoliu si adaugand proiecte noi, exclusiv online, precum si in zona publicitatii online prin gestionarea in exclusivitate a spatiului publicitar disponibil pe site-urile din grup.