CLIENT SERVICE

MEDNET Marketing Research Center

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea proactiva a pietei si dezvoltarea portofoliului de clienti ai companiei;
- Stabilirea de contacte cu clientii potentiali;
- Elaborarea rapoartelor periodice privind situatia potentialilor clienti;
- Culegerea informatiilor despre concurenta si clienti.

CERINTE

- Experinta in vanzari;
- Permis auto categoria B;
- Cunostinte de marketing, vanzare, telesales, tehnici de negociere;
- Cunostinte de limba engleza – nivel avansat;
- Foarte bune abilitati de comunicare, negociere, persuasiune;
- Orientare pro-client;
- Rezistenta la stres;
- Persoana dinamica, energica;
- Aspect business;
- Disponibilitate pentru activitate de teren;
- Seriozitate, perseverenta, responsabilitate;
- Initiativa;
- Cunostinte operare PC – pachetul Office.

BENEFICII OFERITE

- Dezvoltare profesionala intr-un mediu placut si motivant
- Salariu atractiv, abonament medical, prime, masina de serviciu

Mednet Marketing Research Center esta o companie privata romaneasca care reuneste specialisti cu o bogata experienta individuala (pana la 15 ani in domeniu). Firma Mednet Marketing Research Center dispune de un sediu si o infrastructura la nivel european, echipa sa fiind una tanara, dinamica si profesionista. Mednet Marketing Research Center este membru ESOMAR (The World Association for Research Professionals) si SORMA (Societatea Romana de Marketing si Cercetarea Opiniei Publice). Suntem o companie de succes si asteaptam in echipa noastra oameni de succes!