Client Service

Elite Promotion SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere: ? Lucrezi cu publicul (persoane de decizie ?n marketing)
? Interactionezi cu clientii care ne contacteaza telefonic si personal
? Prezinti firma, produsele si serviciile noastre
? Administrezi comenzi
? Dispus(a) sa lucrezi peste program

Ai abilitati si competente de:

? Lucru pe calculator - pachetul Office
? Comunicare - scris si verbal
? Relatii interpersonale si de prezentare
? Adopti etica muncii si simtul responsabilitatii
? ?nveti pentru cariera ta si succesul echipei

Te asteptam ?n echipa noastra de v?nzari si ?ti oferim:

? Un loc alaturi de o echipa de tineri
? Un mediu de lucru motivant si bazat pe rezultate
? Crestere profesionala, oportunitatea de a-ti planifica si construi cariera
? Facilitati si bonusuri financiare

Noi, suntem o companie care oferim servicii integrate de produse promotionale, cu o experienta de 9 ani ?n aceasta industrie, motivati puternic spre dezvoltare.