Chimist / Inginer Chimist

CDM Galvan

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea relatiei cu furnizorii si clientii actuali ai companiei - atat externi cat si interni
- prospectarea pietei si selectarea de noi furnizori
- monitorizarea etapelor procesului de aprovizionare (lansarea comenzii, urmarirea expedierii marfii)
- monitorizarea permanenta a stocurilor in vederea asigurarii necesarului de materii prime si auxiliare
- intocmirea de raportari

CERINTE

- absolvent studii superioare - chimie, specializare tehnologie organica / anorganica
- limba engleza - nivel avansat - obligatoriu
- cunostinte operare calculator - Excel, Word
- experienta minim 2 ani in vanzari
- abilitati de negociere, comunicare, relationare
- spirit organizatoric, initiativa, loialitate
- domiciliul stabil in Bucuresti
- permis categoria B

BENEFICII OFERITE

- telefon, masina de serviciu, bonuri de masa

Distributor de chimicale in tehnologii de galvanizare (agenti de luciu pentru zincare, nichelare, cromare, stanare, argintare; produse pentru fosfatare; produse pentru pregatirea suprafetelor etc.)