CH provinicia Luxemburg cauta asistente medicale

GTJ MEDICAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CH provincia Luxemburg cauta urmatoarele pozitii:
asistente medicale generaliste, asistente medicale sectia ginecologie, oncologie, neurologie, psihiatrie, pediatrie si neonatologie , asistente medicale Bloc operatoriu, asistente medicale terapie intensiva.

CERINTE

-Absolventa a unei scoli de asistente medicale;
-Minimum 3 ani experienta pe o pozitie similara;
-Indemanare si organizare;
-Excelente abilitati de comunicare si lucru in echipa.
-Bune cunostinte de limba franceza.
-Persoanele care nu cunosc limba franceza la un nivel satisfacator, li se va oferi curs de limba franceza, cu accent pe termenii specifici medicali!

BENEFICII OFERITE

Oferta NU percepem nicio taxa sau comision din partea candidatului
Se ofera: - contract de munca pe perioada nedeterminata
- salariul de la 1500- 1750 euro net/ luna plus extra (orele suplimentare, garzile, weekend - urile)
- 24 de zile de concediu / an
- al 13 - lea salariu
- obtinerea Certificatului de Conformitate cu Directivele Europene de la Ministerul Sanatatii
- obtinerea permisului de munca si sedere in Belgia GRATUIT

GTJmedical , specializata in recrutarea personalului sanitar, este o societate belgiana ce intermediaza contracte de munca pentru asistenti medicali interesati sa lucreze in spitale si case de odihna si tratament din Belgia.