Cerier - Bijutier

Acceda Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acceda Consulting recruteaza pentru o firma client CERIER-BIJUTIER.

Persoana care va fi angajata va fi formata ca bijutier. Initial va fi invatata sa lucreze in ceara iar in timp va lucra ca bijutier.

CERINTE

- sa locuiasca in sectorul 4 sau sa poata ajunge usor in zona Progresu
- placerea de a lucra cu atentie, cu migala; rabdare
- spirit de observatie
- stabilitate
- rabdare de a lucra cu un salariu mai mic in perioada de formare tinand cont ca in ani de zile, cand se va lucra efectiv ca bijutier, se vor obtine venituri cu mult mai mari decat in multe alte domenii de activitate

BENEFICII OFERITE

- 800-1000 RON in perioada de formare. Salariul va creste corespunzator, pe masura calificarii.

Acceda Consulting este o firma de recrutare si selectie de forta de munca.

Stilul nostru: gandire - punere de probleme - intrebari - efort intelectual - cautarea de raspunsuri

Sperantele pot de veni realitate.

EXCELENTE OPORTUNITATI DE ANGAJARE

ACCES LA LOCURI DE MUNCA CU SALARII AVANTAJOASE

www.acceda.ro, office@acceda.ro