CEO(Director executiv)

Vier-Pfoten Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Stabilirea bugetului global, a strategiilor pe termen lung care corespund scopurilor, regulilor de baza si strategiilor politice ale companiei, coordonarea campaniilor, coordonarea administrativa, indeplinirea scopurilor organizatiei si eficientizarea acestora, structurarea si consolidarea organizatiei

CERINTE

Cunostinte:
-Cunostinte de baza in protectia animalelor si a speciilor
-Bune cunostinte de lb engleza(scris si vorbit)
-Cunostinte si interes in ceea ce priveste evolutia politica a Austriei si cea internationala
-Cunoasterea structurilor specifice ONG
Experienta:
-in domeniul management-ului si mai ales al management-ului de personal
-in ceea ce priveste contactul cu oamenii care au putere de decizie in domeniul social si politic
-in ceea ce priveste controlul si gestionarea bugetului
Abilitati:
-Capacitate decizionala relevanta in domeniul marketing-ului
-Competenta sociala si comunicationala
-Simt al autoritatii, calitati de lider
-Angajament, responsabilitate, flexibilitate, rezistenta la stress
-Gandire si mod de actionare strategice

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu motivant

DESCRIEREA FIRMEI

ONG care se ocupa de protectia animalelor