CEO Assistant

VULCAN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- persoana dinamica, eficienta interpersonal, cu foarte bune abilitati de comunicare
- o excelenta cunoastere a limbii romane si a limbii engleze (scris si vorbit) este o cerinta obligatorie
- cunostintele si deprinderile de operare PC (Windows, Office, cumunicare si documentare internet etc.) sunt absolut necesare
- cunoasterea a mai multe limbi straine reprezinta un avantaj major
- de preferat studii universitare absolvite de management / marketing / comunicare / relatii publice / limbi straine / relatii economice internationale
- disponibilitate la program prelungit

BENEFICII OFERITE

- pachetul salarial va fi negociat in urma interviului

Vulcan SA, cu peste 100 de ani de experienta, este una dintre cele mai prestigioase companii de industrie grea din Europa centrala si de sud-est, care beneficiaza de cele mai inalte certificari la nivel international (ISO 9001, TUV AD, ASME, API Q1/11E, ISCIR).
Cu clienti companii prestigioase din peste 50 de tari ale lumii, suntem lideri in domeniile cazanelor sub presiune, a unitatilor de pompare pentru petrol si apa, a cazanelor si ventilatoare industriale, a echipamentelor tehnologice si componentelor pentru centrale nucleare.