Cautam prieten/ă flasher

SC TRIPMEDIA DEZVOLTARE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm prieten/ă care să posede următoarele calităţi:
- să insiste să vorbeasca doar în ActionScript 3.0
- sa prezinte noţiuni de bază în ceea ce priveşte OOP
- să ştie ce poate face Adobe Air pentru desktop/mobile devices
- să ne poată mişca sufletele cu animaţiile create în Flash Professional

CERINTE

CERINŢE COMPLEMENTARE:
Dacă ar fi destul de drăguţ/ă să posede şi următoarele calităţi ar fi candidatul/a perfect/ă pentru cel mai bun prieten/ă:
- sa îi placă activităţiile fizice cum ar fi: Fifa 11 pe Wii (sau Wii tenis)
- să îi placă monitoarele de 26″ și birourile din sticlă.
- să vină de acasă cu colecția de muzică pe care o vom integra in playlistul nostru conectat la o stație 5+1

BENEFICII OFERITE

Noi suntem o echipă tânără- fiindcă ne-am apucat de mici, cam acum 6 ani, dinamică- fiindcă mișcăm mult din mouse, entuziastă – fiindcă bem cafea de la cafetiera proprie, devreme acasă – programul e de la 9 la 6, cu pauză de masă o oră petrecută în general la restaurantul de la etajul 6.
Noi dăm la schimb un loc la noi pentru care primești și bani și pe noi ca prieteni.