CAutam muncitori pentru Germania,diverse meserii.Calificati si necalificati.

S.C. Gabrielle Style S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Cautam persoane calificate si necalificate dispuse sa lucreze in Germania.Sunt locuri diponibile pentru urmatoarele activitati:

-CONSTRUCTII: Recrutam muncitori constructori calificati, in meseriile: dulgheri; fierari-betonisti; zidari pt. structuri (rosari); zidari pt. finisaje; mozaicari-faiantari; montatori placaje piatra naturala (marmura, granit, travertin); montatori gips-carton; parchetari; zugravi-vopsitori; schelari; izolatori pt constructii; izolatori industriali; sudori electrici si autogeni; lacatusi si sudori navali; tinichigii in constructii; tinichigii industriali; instalatori sanitare; instalatori
termice; electricieni pt. constructii, pentru santiere din Germania.

-MUNCITORI AGRICULTURA:

-Oferta de muncitori necalificati urgent Spania ,FEMEI SI CUPLURI culegator fructe.

-Selectam URGENT femei pentru cules capsuni in Germania.
Se ofera salariu de 2,5 euro/ 5 kg capsuni culese, cazarea si masa platite de angajator.
NU EZITATI SA NE CONTACTATI!

Suntem o societate comerciala ce duce oameni la munca in tarile europene pe baza de contract.SERIOZITATEA si PROFESIONALISMUL ne caracterizeaza.