Cautam consultant in redactarea proiectelor de cercetare

Fiilicentiat

Job expirat

RESPONSABILITATI

•• Consultanta in redactare pentru: lucrari, proiecte, sinteze, suporturi de curs, lucrari de grad, studii de caz.
• De asemenea: prezentari powerpoint, corectie/punctuatie, ortografiere lucrari.

CERINTE

Raspunderea de transmiterea corecta, completa si la timp a informatiilor si documentelor catre departamentele cu care colaboreaza.
• Persoana serioasa cu studii universitare / post-universitare finalizate.
• Persoana analitica orientata spre rezultate
• Disciplinata, ordonata cu motivatie interioara si dorinta de a folosi informatia in scopul profitului.
• Cunoscatoare a pachetului Microsoft Office
• Abilitati de organizare a timpului si a termenelor limita.
• Competitiv si ambitios.

BENEFICII OFERITE

• Venit peste medie in functie de numarul proiectelor finalizate lunar
• Suport permanent din partea firmei
• Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa puternica in care esti rasplatit dupa munca depusa.
• Bonusuri de performanta
• Munca ta este notata direct de catre client.

• Datorita rezultatelor si increderii cu care am fost rasplatiti de catre clientii nostrii ne-am hotarat sa extindem echipa noastra de profesionisti.
• Suntem in cautare de persoane dornice in vederea indeplinirii obiectivelor companiei.
• Compania specializata in consultanta educationala.