Cautam colaboratori pentru proiecte in Java si tehnologiile conexe....

TEAM ART SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va cautam pe toti oriunde v-ati afla - suntem limitati in oras pentru ca nu avem cum sa selectam toate orasele din Romania :)
Aveti o ora in plus, aveti doua ore in plus? Minunat - folositi-va timpul cu folos si cresteti-va experienta si nu in ultimul rand bugetul :)

Noi suntem aici si avem pentru fiecare ceva de lucru.
Nu trebuie sa aveti un program fix ci doar sa predati in termenul agreat proiectul la care v-ati oferit colaborarea.
Vrem juniori, mai buni decat juniorii, middle si seniori. Vrem si avem ce va oferi.

- dezvoltarea de aplicatii folosind tehnologiile open- source - software de gestiune, import/export de date etc
- dezvoltare, migrare si mentenanta de aplicatii web, in special tehnologii open-source
- management si arhivare de documente
- integrarea de produse open-source
etc

etc
etc

Se lucreaza in colaborare pe proiecte.

Ati terminat proiectul plecati linistit unde aveti treaba sau daca mai vreti proiecte va oferim in continuare.

Cautati-ne:
office@teamart.ro este mailul care va asteapta prezenta.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Companie tanara care promoveaza valorile om-echipa in mediul cel mai adecvat calitatilor profesioanale dar si a celor personale.
Conteaza sa vrei ... sa poti vom avea grija sa inveti...